buz-lazer

Buz Lazer

GERÇEK BUZ LAZER ile agrı ve acı minimum seviyede. 8 seansta %90 bitiş garantisi Dünyada bugüne kadar geliştirilmiş en iyi lazer cihazları olan son teknoloji 2022 üretimi FDA ONAYLI LAZERMACH PRO BUZ LAZER ve RK 808 DİOT konforunu bizimle yaşayın. 755 nm (alexandrite)- 808nm(diot)- 1064 nm(Ndyag) dalga boylarıyla 3 ayrı lazer sistemini barındırır. En kalın kıl tipinden en ince kıl tipine kadar sarı ve beyaz kıl hariç tiplerinde etkilidir.Tüm cilt tiplerine her bölgeye uygundur.4 mevsim uygulanabilir.


Günümüz koşulları, hızlı yaşam tarzı, stres, yoğun iş temposu, yorgunluk ve daha birçok etken ile el ele gitmektedir. Bu gibi faktörler cildin canlı görünümünü kaybetmesine, solgun, donuk ve cansız bir görünüme neden olmasına neden olur. Tıp bilimi bu önemli anlaşılır soruna çözümler sunmaktadır. görünüşümüzü ve psikolojik sağlığımızı olumsuz yönde etkileyen estetik bir sorundur. Fiziksel görünümle ilgili sorunları hafifletmeyi amaçlayan medikal estetik uygulamaları, herhangi bir doku kesilmeden yapılacak işlemlerdir; yani ameliyatsız gerçekleştirilir.


Zeynep Çam Güzellik ve Bakım Merkezi'nde tüm tedavi tekniklerimiz FDA onaylı olup, lisanslı estetik uzmanları tarafından en son teknoloji kullanılarak uygulanmaktadır. Üst düzey bakımlar ve uygun fiyatlarla en iyi bakımı alarak konaklamanızı güzelleştirin!


Güzellik Merkezi Buz Lazer Uygulaması

Buz Lazer