Protez Tırnak

protez-tirnak

Protez Tırnak

Terapötik amaçların yanı sıra güzellik, hızlı kırılan tırnaklar, bakımlı görünmek isteyen kadınlar için yapılabilecek bir uygulamadır, ve hatta tırnak yeme alışkanlığı olan erkekler veya kadınlar için.

Protez Tırnak; Deforme olmuş ve sürekli yenilenmesi gereken oje sorununu ortadan kaldırır ve 21 gün boyunca parlak, bakımlı bir görünüm sunar.


Protez Tırnak nedir?


“ Terapötik amaçlar için uygulanabilen, aynı zamanda güzellik ve hızlı kırılan tırnaklara bakım için tercih edilen, bakımlı görünmek isteyen kadınlar, ve hatta tırnak yeme alışkanlığı olan erkekler veya kadınlar. ”

 

Protez Tırnak; Deforme olmuş ve sürekli yenilenmesi gereken oje sorununu ortadan kaldırır ve 21 gün boyunca parlak, bakımlı bir görünüm sunar. Tırnak uzunluğunuzu ortalama 2 saat uzatmak, istediğiniz şekil, renk ve hatta tırnak sanatı ile süsleyerek ortalama 21 gün kullanmanızı sağlar.

 

Protez tırnaklar söz konusu olduğunda, hayallerimiz çok uzun abartılı tırnaklarla ilgilidir, ancak protez tırnaklar istenen boyut ve şekilde yapılabilen bir tırnak uzatma işlemidir.

 

Bazen doğal tırnaklarımızdan ayırt edilemeyecek kadar doğal olsa da, talep üzerine maksimum boyutlarda sınırsız Nailart ve tasarım uygulanabilir, bu talebinize göre tamamen değişir.

 

Protez tırnaklar, doğal tırnaklardan x4 kat daha sert ve kırılması daha zordur, bu nedenle oldukça tercih edilirler.

 

Protez Tırnak uygulamaları kullanılan malzeme ve teknik açısından farklılık gösterebilir.

 

Malzeme açısından, çiviler için özel olarak üretilen 3 malzemeye ayrılmıştır.

  1. JEL
  2. AKRİLİK
  3. POLLY GEL / ACRYL & GEL


Tüm malzemeler çeşitli renk aralıklarında mevcuttur.


⭐️PROTEZ TIRNAK

Elleriniz haftalarca bakımlı görünsün…

✅Tırnaklara zarar vermez.

✅İstenilen uzunlukta istenilen model yapılır.

✅1 ay kullanım süresi vardır.

✅Bakımlı görünmesinin yanı sıra tırnak yeme problemlerinde önerilir.


☎️05357794946


Mamak Hüseyingazi Altındağ Protez Tırnak

Protez Tırnak