Vücut Ağdası

vucut-agdasi

Vücut Ağdası

Genellikle Vücut Ağda, bal mumu gibi yapışkan maddelerin bir kaplaması kullanılarak saçın kökten çıkarıldığı yarı kalıcı bir epilasyon yöntemidir, ve daha sonra kapalı alanların çıkarılması ve saçın folikülden çekilmesi. Teknik saçı kökten çıkarır ve normalde yeni saçların büyümesi 3 ila 8 hafta sürer. Vücut cilalama hem erkekler hem de kadınlar tarafından yapılır. Ancak, çoğunlukla kadınlar tarafından kullanılır.


Ağda Yapmanın Yararları Nelerdir?


Ağda, hızlı, uygun fiyatlı ve güvenli epilasyon işlemi ile ünlüdür. Saç ağdalarının en bilinen yararı, saçın kökten çıkarıldığı için saçın çok hızlı bir şekilde büyümemesidir. Daha sonra, saçların yeniden büyümesinin ağdalanması, tıraştan sonra saçların yeniden büyümesine kıyasla çok daha iyi olacaktır. Ağda ile tüm saçlar sizin için çıkarılır ve mumlu alan pürüzsüz, parlak, temiz ve taze görünür.

Ağda cilt kaşıntısı sorunlarına neden olmaz. Daha önce tıraş yaptıysanız, bunu daha iyi anlayabilirsiniz. Ağda durumunda, cildinize sakinleşme şansı veren bir kerede bir aydan fazla bu cilt kaşıntı sorunlarından kaçınabilirsiniz. Çıkarılan balmumu şeritlerinin hızlı bir şekilde sokulması olabilir, ancak sıcak balmumunun yatıştırıcı sıcaklığı ve güzellik uzmanının profesyonel dokunuşu kesinlikle şımartır.

Ağda Türleri
  • Tam Kollar
  • Yarım Kollar
  • Tam Bacaklar
  • Yarım Bacaklar
  • Kollar Altında
  • Tam VücutAğda, hızlı, uygun fiyatlı ve güvenli epilasyon işlemi ile ünlüdür.

Vücut Ağdası